750₺ ve Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Tutarınızın Yarısı Bizden, 1500₺ Üzeri Siparişte ise Kargo Tamamen Ücretsiz!     ◐     16:00’ a kadar olan siparişleriniz aynı gün kargoya verilecektir. 
Beybi Pn3-Zebra Mavi Nitril İş Eldiveni
Beybi Pn3-Zebra Mavi Nitril İş Eldiveni

Beybi Pn3-Zebra Mavi Nitril İş Eldiveni

KDV Dahil : ₺89,78
İndirimli : ₺18,63  + KDV
KDV Dahil : ₺20,49
₺4,34 `den başlayan taksitlerle

 • Havale ödemelerinizde ilave %3 indirim.
 • 16:00'a kadar olan siparişler Aynı Gün kargoya verilir.
 • Çok Al Az Öde

  PN3 ZEBRA POLYESTER ÖRME NİTRİL ELDİVEN

  Astar; Polyester İplik 15G
  Kaplama malzemesi ve şekli; Nitril 1/2 Kaplama
  Eldiven aşınmaya karşı uzun süre dayanıklıdır.
  Renk Seçenekleri (astar-kaplama); Beyaz-Siyah, Kırmızı-Siyah, Mavi-Siyah, Turuncu-Siyah.
  Birim Ambalaj; Tekli OPP (1çift) veya 12'li Polybag

  Gıda ile temasa uygundur.

  Kolide 288 çift bulunmaktadır.

   

  KISA ÜRÜN TANITIMI 

  PN3 eldivenler ekstra ince ve hafif olması sayesinde üstün el becerisi ve konfor sağlar. Polyester örgü yapısı elinizin hava almasını sağlar, terletme yapmaz. Esnek konç yapısı bileğinize tam uyum sağlar. Aşınmaya karşı dayanıklıdır. Gıda İle temasa uygundur.

   

  ÜRÜN KULLANIM ALANLARI 

  Makine ve ekipmanlar
  Otomotiv
  Depolama
  Peyzaj ve Bahçe İşleri
  Lojistik
  Ulaştırma
  Elektronik
  Gıda işleme
  Tarım
  Paketleme
  Montaj

  Hemen, Beybi güvencesiyle beğeninize sunulan PN3 Zebra İnşaat Eldivenini sepete atabilir ve alışverişinize devam edebilirsiniz.
   

  İnşaat eldiveni olarak tercih edilen PN3 Polyester Örme eldiven, çeşitli sektörlerde kullanılan çok yönlü eldivenlerdendir. Bu eldivenler inşaat, bahçe, tarım, üretim, imalat ve temizlik şirketleri gibi sektörlerde yaygın olarak kullanılır. 

  PN3 eldivenler inşaat işçilerinin ellerini darbelerden, kesilmelerden ve çeşitli tehlikelerden korumak için tasarlanmıştır. Bu eldivenler hem güvenli bir uygulama sunar hem de işçilerin işlerini verimli bir şekilde tamamlamasını sağlar. İnşaat projeleri sırasında malzeme taşıma, hafriyat işleri ve küçük montaj işlemleri gibi faaliyetlerde kullanılan eldivenler, işçilerin ellerini koruyarak iş güvenliğini artırır.

  Bahçe ve tarım sektöründe PN3 eldivenler, bahçe işleriyle uğraşan insanlar için ideal bir seçenektir. Toprak ile temas ederken ellerin ve parmakların korunmasını ve bitki dikimi, çim biçme, bahçe temizliği gibi işlemlerde ellerin temiz kalmasını sağlar. Dikenli bitkilerden kaynaklanabilecek yaralanmalara karşı bir bariyer oluşturur. Bu iş eldivenleri; bıçak, tırmık, orak gibi bahçede kullanılan keskin nesneleri kullanırken kullanıcıların ellerini yaralanmalara karşı korur. 

  Bahçe eldivenleri, kullanıcıların bahçe düzenlemelerini temiz ve güvenli bir şekilde yerine getirmesine yardımcı olur. Bahçıvan eldiveni olarak da kullanılabilecek PN3 eldivenler aynı zamanda çeşitli endüstriyel işlemler sırasında da kullanılabilir. Bu eldivenler, işçilerin ellerini kimyasal maddelerden, keskin araçlardan ve diğer potansiyel risklerden korur. Montaj işleri, paketleme, üretim hattı işlemleri gibi faaliyetlerde kullanılan eldivenler, işçilerin güvenliğini ve verimliliğini artırır.
   

  PN3 Zebra Polyester Örme Nitril Eldiven, çeşitli sektörlerde yaygın olarak kullanılan bir Kişisel Koruyucu Ekipman ürünüdür. Beyaz-siyah, kırmızı-siyah, mavi-siyah renk seçenekleri ile depolama, otomotiv, lojistik, tarım, gıda işleme, paketleme ve montaj gibi alanlarda kullanılmaktadır. 

  Polyester örme nitril eldiven PN3, polyester iplikten üretilen bir astara sahiptir. Eldiven aşınmalara karşı uzun süre dayanıklıdır bu nedenle uzun yıllar kullanılabilir. Genellikle yapı malzemelerinin taşınması, montaj işleri ve genel inşaat çalışmaları sırasında kullanılır. Eldivenler, dayanıklı polyester örme yapısı ve nitril kaplaması sayesinde kullanıcılara iyi bir kavrama ve tutma gücü sağlar. Bu özellikler, inşaat işçilerinin ellerini yaralanmalara, kesilmelere ve diğer risklere karşı koruyarak güvenli bir çalışma ortamı sağlar.

  Bahçe ve tarım sektöründe, PN3 Zebra Eldivenleri genellikle bitki dikimi, bahçe bakımı, hasat işleri ve tarım ürünlerinin taşınması gibi işlerde kullanılır. Eldivenler nitril kaplaması sayesinde suya, toprağa ve kimyasal madde içeren botanik malzemeler ile eller arasında bariyer olur. Aynı zamanda tırtıklı dokusu sayesinde nesnelerin kaymasını engeller ve güvenli bir çalışma deneyimi sunar. 

  İş eldivenlerine parça işleme, montaj, paketleme ve genel üretim işlerinde ihtiyaç duyulmaktadır bu nedenle PN3 Zebra eldivenler tercih edilir. Kullanıcılara dayanıklılık, iyi bir kavrama ve hassas işlemler yapabilme yeteneği sağlayan polyester örme nitril eldivenler, nitril kaplaması sayesinde yağlı veya kaygan yüzeylerde çalışırken kaymayı önler. Eldivenin konç yapısı sayesinde bileğiniz ile tam uyum sağlanır. 

  cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR