750₺ ve Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Tutarınızın Yarısı Bizden, 1500₺ Üzeri Siparişte ise Kargo Tamamen Ücretsiz!     ◐     16:00’ a kadar olan siparişleriniz aynı gün kargoya verilecektir. 

Teslimat / İade / Değişim

 

- Site Güvenliği
- Kredi Kartı Güvenliği
- Kargo Ücreti
- Kurulum Ücreti
- Yetkili Servis Kurulum Talebi
- Sipariş Takibi
- Ürün İade
- Gizlilik


Site Güvenliği
Eldivensatis, Beybi Medikal ürünlerinin online satış bayisidir. Firmamız 19 senelik ticari geçmişi ile siz değerli müşterilerimizin güvenli alışveriş, üst düzey ilgi ve şeffaf alışveriş ilkelerinden faydalanarak gönül rahatlığı ile alışverişinizi tamamlamanızı amaçlar. Sitemizden yapacağınız online alışveriş, yüksek güvenlik sistemleri ile korunmaktadır. Gönül rahatlığı ile alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Kredi Kartı Güvenliği
Sitemiz alt yapısında Kredi Kartı numaralarınız kesinlikle saklanmamaktadır. Bu sebeple isteğiniz dışında her hangi birinin sizin bilginiz olmadan işlem yapması mümkün değildir. Kaldı ki aynı sipariş numarası ile ikinci kez işlem yapılması da mümkün değildir. Güvenilir internet sitelerinden online alışveriş yapmak, fiziksel poslardan yapılan alışverişlerden çok daha güvenlidir. Sitemizde uygulanan güvenlik duvarları kart bilgilerinizi saniyenin onda biri gibi kısa bir zamanda şifreleyerek bankanıza ulaşması için gönderim yapar ve aynı hızla bankanızdan onay veya red bilgisi alınır. Bu şifreleme sistemi dünya üzerinde bilinen en yüksek güvenlik sistemi olup şifrenin kırılması için bir yıldan fazla süre gerektiği bilgisi yaygındır.

Kargo Ücreti
Sitemizde ürün detaylarında kargo ücretleri belirtilmiştir.

Sipariş Takibi
Sitemizden ürün alımı yaptığınız an, ödeme şekliniz nasıl olursa olsun sistem tarafından siparişinize özel BYB harfleri ile başlayan bir takip numarası atanacaktır. Bu takip numarası ile siparişlerinizin ne durumda olduğuna dair detaylı bilgiye ulaşabileceksiniz. Sipariş numaranızla buradan detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Ürün İade
Tüketici hakları gereğinde aldığınız üründen cayma hakkınız 7 gün ile sınırlandırılmıştır. Bu süre zarfında hiçbir mazeret belirtmeden (kolisi hasar görmemiş ve faturası ile birlikte)ürünün iadesini gerçekleştirebilirsiniz. Faturasız ve 7 günü geçmiş iadeler tarafımızdan kesinlikle kabul edilmeyecektir. Satıcı ürünün iadesinden doğan para iadesini, ödeme şekli nasıl gerçekleşmiş ise aynı yoldan ve 30 gün içerisinde gerçekleştirmek ile yükümlüdür. Üründen keyfi cayma hakkı kullanıldığında kargo ücreti alıcı tarafından karşılanmak durumundadır. Ürünlerin ayıplı olması durumunda ise iade süresi 30 gün ile sınırlandırılmış olup, yetkili servisin raporu doğrultusunda iade işlemi gerçekleştirilebilecektir. Bu durumda kargo ücreti satıcı tarafından karşılanacaktır. Bu süre zarfı dışındaki tüm ürünler bulunduğunuz ildeki yetkili servis ile görüşülerek tamir yoluna gidilebilir.

Yukarıdaki açıklamalar dışında sormak istedikleriniz için [email protected] adresini kullanabilirsiniz.

Gizlilik

Eldivensatis.com, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim, yaş, ilgi alanlarınız, e-posta vb.) sizlerden talep etmektedir.

Eldivensatis.com sunucularında toplanan bu bilgiler, dönemsel kampanya çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri "sınıflandırma” çalışmalarında sadece EldivenSatis.com bünyesinde kullanılmaktadır.

Eldivensatis.com, üyelik formlarından topladığı bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır.

Eldivensatis.com, e-posta adresleri ve üyelik formlarında istediği kişisel bilgilerin haricinde site kullanımı sırasında izlediği, ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır.

Kişisel bilgiler içermeyen bu istatistiksel veriler, Eldivensatis.com müşterilerine daha özel ve etkin bir alışveriş deneyimi yaşatmak amacıyla Eldivensatis.com iş ortakları ile paylaşılabilmektedir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR