Covid-19 salgını nedeniyle Müşteri Temsilcilerimiz 09:30 - 15:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.
Müşteri Hizmetleri & Sipariş 0212 633 3349
- 1500 TL ve Üzeri Siparişlerinizde ÜCRETSİZ KARGO -
Beybi Pn5 İş Eldiveni

Nitril Eldiven, Mavi Nitril Eldiven, Siyah Nitril Eldiven

Sırala > Pahalıdan Ucuza > Ucuzdan Pahalıya Sayfa :

Beybi Nitril Pudrasız Muayene Eldivenleri


Beybi nitril muayene eldivenleri non-steril, tek kullanımlık 100 lük paketler ve pudralı pudrasız olarak üretilmektedir. Muayene eldivenlerinin gıda teması ile uygunluğu vardır. Tek kullanımlık olan nitril muayene eldivenleri Small, Medium ve Large bedenleri mevcuttur.

Beybi Nitril Pudrasız Muayene Eldivenleri Fiyatları


Beybi nitril pudrasız muayene eldivenleri 3 beden (Small, Medium, Large) olarak satışa sunulmaktadır. Pudralı ve pudrasız muayene eldivenleri en avantajlı toptan ve perakende fiyatları ile yetkili satış sitemizdedir. Beybi nitril muayene eldivenler dilerseniz 100 lü tek paket halinde dilerseniz de koli (20 paket) halinde siparişlerini verebilirsiniz. En avantajlı fiyat ve kredi kartınızla avantajlı olarak online sipariş verebilirsiniz. Beybi eldivenler orjinal ambalajlarında, adınıza faturalı olarak işlem yapılmaktadır.

Doktor Eldivenleri


Beybi nitril mavi, nitril siyah, doktor muayene eldivenleri pudrasız modelleri ile hijyenik ortamlar için uygundur. Doktor Muayeneleri, Diş Doktoru Muayeneleri ve Eczane gibi kullanım alanları mevcuttur.

Beybi Nitril Eldiven


Beybi mavi nitril eldiven, siyah nitril eldiven, beybi njoy nitril eldiven, beybi diamond nitril eldiven modelleri online satış, toptan ve perakende seçenekleri ile aynı gün hızlı kargo.

Instagram Hesabı
Visa Master
Seyfi DTM LTD ŞTİ
Sakızağacı Mah. İstanbul Caddesi No:88/A Bakırköy - İstanbul
© eldivensatis.com her hakkı saklıdır.